دانشکده مذاهب دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

آزمون زبان های خارجی (تافل) برگزار می شود

 
تاریخ انتشار: 1395/12/21    تعداد بازدید: 638

آزمون زبان های خارجی (تافل) برگزار می شود

بر اساس اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب آزمون تافل دانشجویان دکتری سه‌شنبه 12 اردیبهشت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی طی اطلاعیه‌ای زمان برگزاری آزمون تافل دانشجویان مقطع دکتری را اعلام کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

قابل توجه دانشجویان مقطع دکتری تخصصی دانشگاه ادیان و مذاهب

آزمون زبان‌های خارجی (تافل)

با توجه به آیین نامه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشجویان مقطع دکتری تخصصی باید مطابق شیوه‌نامه موسسات آموزشی، دارای توانایی در یکی از زبان‌های خارجی باشند. بر این اساس معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه با همکاری مرکز زبان دانشگاه ادیان و مذاهب، به منظور احراز توانایی دانشجویان مقطع دکتری اقدام به برگزاری آزمون زبان‌های خارجی (انگلیسی و عربی) می‌نماید. کسب درجه قبولی در این آزمون برای انجام مراحل دفاع از رساله دکتری برای کلیه دانشجویان مقطع دکتری تخصصی، ضروری می‌باشد.

این آزمون براساس شیوه‌نامه دانشگاه ادیان و مذاهب در دو زبان عربی و انگلیسی برگزار می‌گردد و دانشجویان می‌توانند براساس پیشنهاد کمیته علمی گروه‌ها در یکی از این آزمون‌ها شرکت نمایند. این آزمون در هر سال تحصیلی دو بار برگزار می‌گردد.

تبصره: دانشجویان مقطع دکتری درصورت ارائه گواهی معتبر تسلط بر زبان عربی و یا انگلیسی مورد تایید ریاست مرکز زبان از شرکت در آزمون معاف می‌گردند. دانشجویان توجه داشته‌ باشند این مدرک و یا گواهی باید مدرکی باشد که ضمن دلالت بر توانایی دانشجویان از نظر مرکز زبان در سطح آزمون برگزاری شده توسط این مرکز باشد.

این آزمون همچون سال‌های گذشته در نیم‌سال دوم سال تحصیلی 96 ـ 95 در دو بخش عربی و انگلیسی در روز سه‌شنبه مورخ 12/02/1396 برگزار می‌گردد.

ساعت شروع آزمون انگلیسی ساعت 13 و شروع آزمون عربی ساعت 15 خواهد بود.

آزمون زبان در این سطح از منبع خاصی نخواهد بود و هدف سنجش توانایی داوطلبان است.

داوطلبان محترم برای ثبت‌نام و شرکت در این آزمون باید به مرکز زبان دانشگاه مراجعه نمایند و ضمن پرداخت هزینه ثبت‌نام به مبلغ 400.000 ریال (چهل هزار تومان) اقدام به ثبت‌نام نموده و با دریافت رسید با مراجعه به کارشناس امور آموزشی دانشکده مربوطه اقدام به انتخاب عنوان آزمون زبان (عربی و یا انگلیسی) در سیستم جامع آموزش دانشگاه (سادا) نمایند. بدیهی است درصورتی که دانشجویان مراحل ثبت‌نام خویش را به‌صورت کامل طی ننمایند، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قادر به درج نمرات کسب شده در آزمون نخواهد بود. ارزشیابی این آزمون کیفی بوده و نمره کسب شده هیچ تاثیری در میانگین دروس آموزشی ندارد.

تذکر مهم: انتخاب واحد رساله و انجام فرایند دفاع از رساله دکتری منوط به قبولی در این آزمون است.

زمان ثبت‌نام از تاریخ درج این اطلاعیه تا حداکثر پایان وقت اداری روز پنج‌شنبه 7/2/1396 می‌باشد.

 نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده مذاهب دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز