دانشکده مذاهب دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

به مناسبت آغاز سال تحصیلی مطرح شد:

 
تاریخ انتشار: 1398/06/27    تعداد بازدید: 277

به مناسبت آغاز سال تحصیلی مطرح شد:

به یقین دانشگاها وظیفه تولید علم، آگاهی و ارتقا سطح فرهنگ را بعهده داشته و اولین کانون امید به پیشرفت وتعالی جوامع بشری محسوب می شود.

سپاس خداوند را که انسان را به زیور علم آراسته است و رسول خود را که درود خدا بر او وخاندان پاکش باد را مخاطب اقراء..قرار داده است.

به یقین دانشگاها وظیفه تولید علم، آگاهی و ارتقا سطح فرهنگ را بعهده داشته و  اولین کانون امید به پیشرفت وتعالی جوامع بشری محسوب می شود. واین مهم با ارتباط وتعامل سازنده و به دور از تقابل با ادیان، و مذاهب محقق می شود. سخت کوشی، جدیت، و پشتکار اساتید و دانشجویان با انگیزه نیز بستر ساز این هدف خواهدبود. بدون تردید جدّ و جهد و همت امروزمان گرچه تامین دنیوی و اخروی ماست اما تضمینی برای پیشرفت و تعالی مام وطن نیز محسوب میگردد. 

دانشگاه ادیان و مذاهب مفتخر است برای نیل به اهداف انقلاب اسلامی زمینه شکوفایی استعدادها وخلاقیت طلاب ودانشجویان جوان را فراهم کند.

دانشکده مذاهب اسلامی، صمیمانه آغاز سال تحصیلی 98-99 را به اساتید معظم، دانشجویان و بویژه دانشجویان جدیدالورود  تبریک عرض می نماید.

مصطفی سلطانی

رئیس دانشکده مذاهبنظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده مذاهب دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز